Killerpilze Turkey!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Killerpilze Turkey!

Killerpilze'yi seviyoruz!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeah! (fABi und jO) =)

3 posters
YazarMesaj
xx

Yeah! (fABi und jO) =) Empty
MesajKonu: Yeah! (fABi und jO) =)   Yeah! (fABi und jO) =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 12:12 am

Yeah! (fABi und jO) =) Yeah31rw9

yanlışsa özür dilerim ama snrm başlıkta "Hayalimdeki Kız Hakkında Herşey" yazıyo !!

Kız arkadaşın var mı?
Fabi: Hayır, maalesef. Ama olmasını isterdim... Aslında o kadar da stresli değilim. Zamanı akışına bırakmak en iyisi, amaç uzun süreli bi ilişki. Önemli olan birbirimizi iyi tanımak!!

Peki nası bi kız olmalı?
Fabi: Sahip olduğum hayata ilgi duymalı! Anlayışlı olmalı; çünkü ben sık sık yolculuk yapıyorum. Komik ve zeki olmalı! Mutlu bi kız olmasını isterim, depresif modda biri değil! Ayrıca tek başıma eğlendiren biri olmak istemem, o da kendini anlatabilmeli! Önemli olan ise benim içim iyi bir dost olmalı!

Bi kız seni nası elde edebilir?
Fabi: Bana ilgi göstermesi lazım; ama sırnaşık da olmamalı!! Küçük sürprizler yapmalı! Ve ilk adımı o atmalı, ARA BENİ xD Very Happy Very Happy Çok utangacımdır, maço değil!! Eğer ilk adımı o atarsa, ikimiz için de daha iyi olur haha !!

Hayalindeki kadın??
Fabi: Görünüş o kadar da önemli değil benim için eğer gerçek bi dişiyse ve şirin bi suratı varsa. Ama lütfen!!! Eğer her dk makyaj malzemeleriyle aynanın başındaysa, kesinlikle bunu saçma bulurum!! Jessica Alba süper bi örnek ya da "Germany's Next Top Model" 'dan Barbara, Vanessa Hudgens 'ı da çekici buluyorum...

Senin için önemli olan ne??
Fabi : Romantik olmalı. Çok önemli : Arkadaşlarımla anlaşabilmelisin. Arkadaşlarım benim için çok önemli.

Bi kıza ne yakışmaz?
Fabi : Dağınık olması, örneğin yağlı saç!! Ayrıca kaba görünüşü sevmem!! Ailesi tarafından şımartılan kızlardan nefret ederim!!

İlişkideki en önemli şey nedir??
Fabi: Buna ben karar veremem; çünkü hiç ilişkim olmadı. Aslında 2 yıl önce gerçek bi aşk yaşamıştım ama ne yazık ki olmadı. Galiba ilişkideki en önemli şey birlikte çok zaman geçirmek, birbirimize güvenmek ve hiçbir zaman yalan söylememek.

İlk buluşmayı nası hayal edersin?
Fabi : Sadece değişmez kız arkadaşım ve ben, herşeyi çok seviyorum! Çok romantik olmalı! Rahatsız edecek hiçbirşey yok!! İlk adımı onun atmasını isterdim ve hazır olduğunu göstermesini !!

anca bu kadar çevirebildimm biraz yorum da kattım xD
bazılarını da çeviremedim aslında scratch

Yeah! (fABi und jO) =) Yeah32xc2

burda da jo eskiden arkeolog olmak istiyodu ve işte sonra müzik aşkı daha ağır bastı gibimsi bişey yazıyo sanırım !! (atmış olabilirim xD) ben de bi ara takmıştım arkeolog olmaya böle Mısır'a falan gidip esrarengiz şeylerle uğraşcaktım fln x)
SLNY // JO

SLNY // JO

MesajKonu: Geri: Yeah! (fABi und jO) =)   Yeah! (fABi und jO) =) Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 11:18 pm

3. okuyuşum tekrar saol lol!
dfn_kp

MesajKonu: Geri: Yeah! (fABi und jO) =)   Yeah! (fABi und jO) =) Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:26 pm

ewt cnm tekrar ve de tekrar teşekkürler Very Happy

Yeah! (fABi und jO) =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fabi Biyografi
» Fabi ruft "mama" XD