Killerpilze Turkey!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Killerpilze Turkey!

Killerpilze'yi seviyoruz!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Killerpilze Süper Röportaj!

2 posters
YazarMesaj
Seyma.lvs.Fabi
Admin

Killerpilze Süper Röportaj! Empty
MesajKonu: Killerpilze Süper Röportaj!   Killerpilze Süper Röportaj! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 11:46 am

İdeal kız?
Jo: İyi dans etmeli, güzel bir yüzü olmalı ve uzun saçları.. Eh gerisine bakmıyorum..
Fabi: Kesinlikle iyi bir stili olmalı, dindar olmamalı..

Büyük hata?
Jo: Benim yakışıklılığım olabilir mi? (Gülüşmeler) Hayır, ben bazen çok gözü doymaz olabiliyorum. Bazen çok şey istiyorum.
Fabi: Bende hata bulmak pek kolay değil! Ben bulunca sana söylerim..

Ya evlilik?
Jo: Belki bir gün.. Benim için, aşk ve evlilik aynı şeyler değil!
Fabi: Ben kendimi bir gün evlenmiş olarak çok iyi görüyorum!

Fobileriniz?

Jo: Benim klastrofobim var. (kapalı yerlerde kalamama korkusu)
Fabi: Benimde. Bir de ben ertesi gün yok olan rüyalardan korkarım. (ne demeye çalışıyorr anlamadım ama cümle bu)

Büyük yaramazlığınız?
Fabi: Bir gün trompet çalmayı çğrenmeye karar vermiştim. Okulda. Tek derste parmaklarım şişmişti!
Jo: 6. sınıftayken hip hop hayranıydımm. Kırmızı bir Du-rag taşırdım New York'lu rapçiler gibi. Ta ki onun ne anlama geldiğini öğrenene kadar.. (ne anlama geliyor ki?)

Favori saatleriniz?
Jo: Benim ideal saatim akşam 5 ile 8 arası. Bu zamanlarda, huzur buluyorum çünkü günün stresi sona ermiş oluyor ve evimde rahatlıyorum..
Fabi: Bende akşam 6^yla 8 arasını seviyorum çünkü sorumluluklarımız (dersler,randevular gibi) bitmiş oluyor ve artık ne yapmak istersen yapıyorsun. Aslında geceyi de severim..

İlk öpücük peki?
Fabi: Ben daha öpüşmedim..
Jo: 14 yaşındaydım. O zamanlar süper romantiktim. Bir kızla çıkıyordum, ve onun doğumgünü için bir küçük kayıkla göle gittik ve yıldızların altında öpüştük..

Yemek peki?[ /i]
[i]Jo:
Beni mutlu etmek için bana bir patatesle birlikte bir pizza ısmarlayabilirsin (ben ısmarlarım sana :p) Ayrıca ben Fransız mutfağının hayranıyımdır ama bu annemin yemeklerini yemediğimi göstermez x] Beni kaçırtmak mı istiyorsun? Ispanak!
Fabi: Ben ıspanağa bayılırım ve makarnaya.. Ama balık bööö

Çocukken ne olmak isterdiniz?
Jo: Arkeolog ya da futbolcu!
Fabi: Küçükken, Legonun büyük bir fanıydım.Bayındırlık işleri müteahhiti olmayı düşünürdüm. Ya da futbolcu, kardeşim gibi..

Ah tatiller!
Jo: Turneden kalan zamanda gidicem. Fransa'ya! (Ne oraya gidiosun buraya gel) Fransa'da olmak tıpkı tatilde olmak gibi birşey! Rahatlamam için 2 hafta plajda mesela..
Fabi: İdeal olanı 6 hafta tatildir benim için (y-uh gözün doysun!) ^hafta arkkadaşşlarımmla, 3 haftada turnede.

Turne hatıraları??
Jo: Her gün değişik şeyler oluyor. Bu harika! x] 25.000 kişinin önünde çalmak gibi..
https://killerpilzeturkey.yetkin-forum.com
SLNY // JO

SLNY // JO

Killerpilze Süper Röportaj! Empty
MesajKonu: Geri: Killerpilze Süper Röportaj!   Killerpilze Süper Röportaj! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 6:40 pm

saol şemom cheers gerçi okumuştum ama Cool

Killerpilze Süper Röportaj!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Killerpilze-Los
» Killerpilze Kimdir?
» Killerpilze Resimler
» Killerpilze Gifler
» Killerpilze-Komm Mit